Naar nieuwsoverzicht

Juridische Actualiteiten 2024!

14 maart 2024

Terugblik ACE bijeenkomst 23 januari 2024
Juridische actualiteiten

Als HR-professional hebben we er allemaal mee te maken: de arbeidsrechtelijke regels. Die zijn erg dynamisch. Wil je komend jaar weer helemaal up tot date zijn, dan mocht je deze digitale sessie niet missen. 

Richard Ouwerling van LVH Advocaten heeft ons tijdens deze anderhalf uur durende bijeenkomst bijgepraat over wat te verwachten aan wet – en regelgeving op het gebied van arbeidsrecht. Denk hierbij aan bv. wetgeving voor flexibele arbeidskrachten, de Wet Bescherming Klokkenluiders en de verplichte vertrouwenspersoon.  Ook heeft  hij ons meegenomen in de actuele rechtspraak die voor jullie dagelijkse werkzaamheden van belang is.

En niet te vergeten de “tips and tricks’ aan de hand van waarmee je direct in jouw dossiers aan de slag kunt. Het was weer een waardevolle sessie.

Gerelateerde nieuwsberichten

Mantelzorgvriendelijk werken

26 juni 2026

Terugblik ''Mantelzorgvriendelijk werken: de rol van HR''

Op 7 mei organiseerde Odyssee Training & Advies de ACE-bijeenkomst ''Mantelzorgvriendelijk werken: de rol van HR''

Lees verder

visual verslaving op de werkvloer

2 maart 2026

Verslaving op de Werkvloer: Herkennen, Begrijpen en Aanpakken

Terugblik ACE One Topic 24 februari 2026

Lees verder